wtorek, 23 lipca 2013

Delikatne mani z różyczkami.

Przekopując zdjęcia na komputerze wygrzebałam zdjęcie mojego pierwszego mani ze zdobieniem. Zabrałam się za nie od razu gdy tylko listonosz przyniósł mi moje upragnione farbki akrylowe. Kocham motyw róż na paznokciach, niestety moje nie wyszły idealnie, wymagają dopracowania. Pomimo tego naprawdę mi się podobało, było delikatne i subtelne. Tak ja pisałam wcześniej było to moje pierwsze zdobienie po naprawdę ogromnej przerwie w malowaniu paznokci dlatego proszę o wyrozumiałość, niebawem będę robiła kolejne podejście do różyczek i mam nadzieję, że tym razem wyjdą jeszcze lepiej. Kształt paznokci również nieaktualny, był to okres przechodzenia z moich „łopatowatych” kwadratów na migdały. Niestety jako kwadraty nie chciały się zwinąć w piękny tunel zwłaszcza palec wskazujący i środkowy, rozszerzały się tworząc wrażenie właśnie łopatek.
Czego użyłam ?


  • baza : SH
  • Lakier pistacjowy, niestety nie ma nazwy, można je dostać np w sklepach po 4 zł
  • Dor - french manicure 
  • top coat : KillySDo zdobienia :
  • cienki pędzelek
  • sonda
  • farbki akrylowe : biała, czerwona, zielonaNiestety pistacjowy lakier ma słabiutkie krycie i pomimo 3 warstw w słońcu końcówki nadal były trochę widoczne.  Nie dokładałam 4 gdyż paznokcie wyglądały by topornie. Pomimo wszystko efekt końcowy na prawdę mi się podobał, zwłaszcza odcień pistacji.


Lubicie różane zdobienia?

1 komentarz:

Jak już do mnie trafiłeś pozostaw po sobie ślad, każdy wasz komentarz sprawia ogromną radość, są także cennymi wskazówkami. Będę się starała odpowiedzieć na każde wasze pytanie. Także w wolnym czasie postaram się zajrzeć na blogi komentujących osób :)

Proszę przy tym o kulturalne zachowanie i nieużywanie wulgaryzmów.
Każdy komentarz, który będzie miał na celu reklamowanie bloga będzie usuwany.