piątek, 6 czerwca 2014

Różane naklejki wodne.

Dziś przychodzę do was z szybkim zdobieniem. Wcześniej jakoś wcale nie myślałam o naklejkach ale odkąd poznałam naklejki wodne, mogę nimi upiększać każdy manicure. W prosty i szybki sposób możemy na paznokciach mieć idealne kwiaty i inne wzory. Tym razem pokażę wam arkusz różanych  naklejek ze sklepu Born Pretty Store.


Jak widzicie na arkuszu znajdują się fioletowe i brązowe róże, są zróżnicowane rozmiarowo. Taki arkusz kosztuję tylko 0,99$ można go dostać -> TUTAJ. Wzorów starczy nam na kilka razy. Przesyłka jest darmowa, a asortyment ogromny. Po nałożeniu na paznokieć idealnie przylegają, nic nie odstaje, nie haczy. Po nałożeniu topu wygląda jak malowana. Róże bardzo ładnie będą się prezentować na białej bazie.
 Jeśli chodzi o aplikację jest dziecinnie prosta, dlatego uwaga dziś specjalnie dla was pokażę wam manicure na lewej ręce ! Zrobienie sensownych zdjęć graniczyło wręcz z cudem, mam raczej nieporęczny aparat i nie jestem w stanie sprawnie operować nim w prawej ręce. Tak tak, jestem leworęczna :) 
Wracając do aplikacji, wycinamy interesujący nas wzór, odklejamy folię zabezpieczająca. Następnie na spodek wlewamy trochę wody i wrzucamy naklejkę wzorem do spodu. Po kilku sekundach wyciągamy. Zsuwamy palcem/patyczkiem naklejkę i aplikujemy na paznokieć. Przez kilka sekund można jeszcze delikatnie zmienić jej ułożenie. Przypominam, że wpisując kod : IZAK31 dostaniecie 10% rabatu na zakupy :)

Na pierwszy raz postanowiłam spróbować ich z jasnym fioletem. Padło na lakier Paese #346, który gości na moich paznokciach już któryś raz. Pokochałam ten odcień od pierwszego malowania ! Na to nałożyłam warstwę holo topu z Colour Alike. Kiedy baza podeschła na palcu serdecznym zaaplikowałam różę. Przepraszam, za dziwne ułożenie rąk ale tak jak już pisałam to debiut mojej lewej ręki :D 

Jak wam się podoba taki efekt końcowy? Macie już swoje naklejki wodne? Może wolicie gładki jednokolorowy manicure?

13 komentarzy:

Jak już do mnie trafiłeś pozostaw po sobie ślad, każdy wasz komentarz sprawia ogromną radość, są także cennymi wskazówkami. Będę się starała odpowiedzieć na każde wasze pytanie. Także w wolnym czasie postaram się zajrzeć na blogi komentujących osób :)

Proszę przy tym o kulturalne zachowanie i nieużywanie wulgaryzmów.
Każdy komentarz, który będzie miał na celu reklamowanie bloga będzie usuwany.