niedziela, 22 czerwca 2014

Ku bezludnej wyspie marynarzu !

Na manicure marynarski miałam już ochotę w tamtym roku ale jakoś wakacje zleciały, a ja nie zdarzyłam go wykonać. Tym razem mi się udało i to już w czerwcu, zmotywował mnie do tego konkurs u Antii. Co prawda żadnego miejsca nie zajęłam ale malowanie sprawiło mi ogromną frajdę. Na pewno nie był to mój ostatni manicure w stylu marynarskim ! Oczywiście pierwsze skojarzenia to niebieski, paski, kotwica i tym podobne. Chciałabym wam przedstawić moją pierwszą wersję.

Tak prezentowała się całość :


Obowiązkowo niebieski podkład, następnie ręcznie namalowałam poziome paski. Byłam z siebie na prawdę dumna, gdyż robiłam to pierwszy raz i wyszło całkiem równo. Później to już puściłam wodze wyobraźni, mały i serdeczny przestawiają kotwice na łańcuchu. Na środkowym znajdziemy leżące na dnie morza rozgwiazdy. Na serdecznym ster, dzięki któremu popłyniemy na kciuk czyli ku bezludnej wyspie ! :)

Użyłam :
- dor niebieski #5/2
- lovely snow dust #1
- wibo candy shop #1
- golden rose nail art #101
- dor #18 czarnyJak wam się podoba moja interpretacja marynarskiego stylu? Wykonywałyście już coś podobnego? Lubicie tego typu manicure?

12 komentarzy:

Jak już do mnie trafiłeś pozostaw po sobie ślad, każdy wasz komentarz sprawia ogromną radość, są także cennymi wskazówkami. Będę się starała odpowiedzieć na każde wasze pytanie. Także w wolnym czasie postaram się zajrzeć na blogi komentujących osób :)

Proszę przy tym o kulturalne zachowanie i nieużywanie wulgaryzmów.
Każdy komentarz, który będzie miał na celu reklamowanie bloga będzie usuwany.