środa, 17 czerwca 2015

Prostokątna płytka BP-L010 ze sklepu Born Pretty Store.

To już moja kolejna prostokątna płytka z tego sklepu, z której jestem równie zadowolona jak i z poprzedniczek. Bardzo dobra jakość w przystępnej cenie, ponadto na stronie sklepu często przeceniają pojedyncze płytki.


Od niedawna BPS wysyła płytki w kartonowych kolorowych opakowaniach, zdecydowanie ułatwiają one przechowywanie płytek. Dzięki temu nie rysują się o siebie, ktoś pomyśli, że nie wiadomo jaką płytkę mamy w środku ale przecież zawsze można napisać sobie jej numer na opakowaniu. 


Tak prezentują się wzory, to moja pierwsza płytka z azteckimi wzorami. Płytki z tej serii mają podklejony biały plastik, który dla mnie również jest dużym plusem. Dzięki niemu nie skaleczymy sobie palca o ostre metalowe krawędzie, co raz mi się zdarzyło. Nie mam zastrzeżeń do jakości wzory odbijają się na stemplu wyśmienicie. Niestety mój stempel przestał współpracować z kartką i za nic na świecie żaden wzór nie chciał pozostać na kartce, a na paznokciach owszem. Nie mam pojęcia dlaczego tak się zadziało. Płytka bez plastiku ma wymiary 12cm x 6cm, z kolei wzory całopaznokciowe mają 2cm x 1,4 cm czyli są całkiem spore i spokojnie pokryją również trochę dłuższe paznokcie. Płytkę dostaniecie w sklepie Born Pretty Store, aktualnie kosztuje 5,99$ -> KLIK. Oczywiście przesyłka jest przez cały czas darmowa.

Pierwsza propozycja :
China Glaze Flip Flop Fantasy, Biel Safari i czerń do stempli z BPS
 Druga propozycja:
Biały lakier Safari jako podkład, na nim saran wrap przy użyciu neonów 
Lovely z kolekcji Butterfly Colors. Na całość stemple przy użyciu czerni z BPS
Powołując się na mojego bloga otrzymacie 10% rabatu :Niestety mój stempel robi dziurawe wzory jak widzicie na załączonych obrazkach, macie może jakieś sprawdzone stemple najlepiej od razu z linkiem do sklepu lub chociaż dobre gumy do stempli?
 Jak wam się podobają moje propozycje przy użyciu tej płytki?

5 komentarzy:

Jak już do mnie trafiłeś pozostaw po sobie ślad, każdy wasz komentarz sprawia ogromną radość, są także cennymi wskazówkami. Będę się starała odpowiedzieć na każde wasze pytanie. Także w wolnym czasie postaram się zajrzeć na blogi komentujących osób :)

Proszę przy tym o kulturalne zachowanie i nieużywanie wulgaryzmów.
Każdy komentarz, który będzie miał na celu reklamowanie bloga będzie usuwany.