niedziela, 28 grudnia 2014

Niebieski holozawrót głowy czyli niebieskie migdały.

Firma colour alike zasypała nas w tym roku lakierami o holograficznym wykończeniu. Pojawiło się kilka kolekcji, sama skusiłam się oczywiście na kilka. Bohater dzisiejszego postu pochodzi z wiosennej kolekcji o nazwie Trele pastele. Tak wiem trochę mi zeszło z tą recenzją :D No ale powiedzcie sami czy nie wpisuję się on idealnie również w zimową aurę?

  
W skrócie :
Firma : Colour Alike
Nazwa kolekcji : Trele Pastele
Odcień : #512 Niebieskie migdały
Pojemność : 8ml
Cena : aktualnie 12,49zł
Dostępność : sklep internetowy colorowo.pl
Krycie : 2 warstwy
Pędzelek : cienki, długi


To było moje drugie zamówienie na colorowo.pl, oczywiście przy okazji ich świetnych promocji ! O ile się nie mylę było wtedy -40% na lakiery. Wiadomo aż grzech nie skorzystać ! Tak w moim koszyku wylądał między innymi piękny niebieski holoś. Niebieskie migdały to piękny niebiesko-błękitny lakier o holograficznym wykończeniu. Specjalnie na początku postu dodałam zdjęcie co prawda w sztucznym świetle ale na szczęście udało mi się uchwycić efekt holo. Jak widzicie nie jest to typowy kolorowy jak w większości lakierów holograficznych. W kolekcji Trele Pastele to wykończenie przybiera głównie złote tony. Idealnie sprawdza się wiosną jak i teraz zimą ze śniegiem który niedawno się pojawił. Aplikacja bajeczna jak w przypadku wszystkich holo z tej firmy. Dwie warstwy wystarczą do pełnego krycia, pędzelek jest cienki ale bardzo wygodny. Schnie przyzwoicie, trwałość to już sprawa indywidualna naszego paznokcia. Przy zmywaniu nie ma żadnych problemów, nie farbuje skórek.

Co sądzicie o niebieskich migdałach? Lubicie holograficzne wykończenia?

5 komentarzy:

Jak już do mnie trafiłeś pozostaw po sobie ślad, każdy wasz komentarz sprawia ogromną radość, są także cennymi wskazówkami. Będę się starała odpowiedzieć na każde wasze pytanie. Także w wolnym czasie postaram się zajrzeć na blogi komentujących osób :)

Proszę przy tym o kulturalne zachowanie i nieużywanie wulgaryzmów.
Każdy komentarz, który będzie miał na celu reklamowanie bloga będzie usuwany.