poniedziałek, 12 października 2015

Płytka z BPS : BPL-023


To już kolejna recenzja prostokątnych płytek ze sklepu Born Pretty Store. Stali bywalcy już, wiedzą iż na prawdę bardzo je lubię. Jakościowo są na prawdę dobre, a i cenowo nie jest najgorzej. Nie mam porównania z innymi płytkami np Moyou czy Konad, te mnie jak najbardziej zadowalają. BPS proponuje nam coraz to ciekawsze wzory co możecie dostrzeć na dzisiaj recenzowanej płytce :)

Standardowo płytka jest zapakowana w kartonik, który zdecydowanie ułatwia nam ich przechowywanie, dzięki temu się nie rysują. Znajdziemy na niej aż 14 całopaznokciowych wesołych wzorów o wymiarach 2cm x 1,5cm, także są całkiem duże. Do tego kilka przesłodkich pojedynczych wzorów, nie wiem jak was ale mnie urzekły zwłaszcza te babeczki :) Jakościowo płytka wypada bardzo dobrze jak i jej poprzedniczki. Wszystkie wzory odbijają się bez problemu. Aktualnie płytka jest w promocji i kosztuje 3,98$, cena regularna to 5,99$. Przesyłka ekonomiczna jest przez cały czas darmowa, niezależnie od wartości zamówionych produktów.  Płytkę znajdziecie -> TUTAJ

Zachęcam również do skorzystania w trakcie zakupów z kodu widniejącego na banerze, otrzymacie dzięki niemu 10% zniżki :Czas na wykonane przeze mnie manicure, tym razem raczej bez szaleństw. Jednakże mam głowę pełną pomysłów jeśli chodzi o wykorzystanie tej płytki. Zobaczycie ją jeszcze nie raz :)

Manicure nr 1


Manicure nr 2
Niestety w trakcie robienia zdjęć, uszkodził się mały paznokieć ale już nie miałam czasu na zmywanie i ponowne malowanie :(Jak wam się podoba płytka BPL-023? Lubicie takie zwariowane wzory na paznokciach?

9 komentarzy:

Jak już do mnie trafiłeś pozostaw po sobie ślad, każdy wasz komentarz sprawia ogromną radość, są także cennymi wskazówkami. Będę się starała odpowiedzieć na każde wasze pytanie. Także w wolnym czasie postaram się zajrzeć na blogi komentujących osób :)

Proszę przy tym o kulturalne zachowanie i nieużywanie wulgaryzmów.
Każdy komentarz, który będzie miał na celu reklamowanie bloga będzie usuwany.